+90312 473 2666   +90506 875 4969
Takip Edin:
  •    
  •    
Bizi Tanıyın
Anasayfa / Kurumsal

SD City ® Premium Gayrımenkul Danışmanlığı

Bizimle
Kazanırsınız!

SD City, yüksek tecrübesi ile kaliteli üretimlerde bulunarak ve farkındalık yaratarak ilerlemektedir. Müşterileri ile aynı derecede sorumluluk hissederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen SD City, tüm çalışmalarını; özenle, kararla, yenliklere açık bir şekilde yapmaktadır. Tüm projelerinde kaliteyi en üst seviyede tutan SD City, müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamayı hedeflemektedir.

SD City, tecrübelerinin vermiş olduğu güçle, müşteri gereksinimlerini ve isteklerini en üst seviyede tutar. Girişimci, çözüm odaklı, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden kadrosu ile tüm projelerde çözümlerini ve hedeflerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Çevreye ve topluma olan sorumluluklarının bilincinde olan SD City, kalite ve üretkenlik açısından sürekli ilerlemeye hedeflemektedir.

sd city ankara

SD City ® Türkiye'de özellikle yabancı müşteriler için yatırım fırsatlarını premium danışmanlık hizmeti vererek sunmaktadır.

Başarı Hikayeleri

single-case-feature-image-1

İzmir Alsancak'da Muhteşem Yatırım Fırsatı

İzmir Alsancak lokasyonunda bulunan, muhteşem deniz manzaralı, 9 Kat 34 oda 68 yataklı kullanıma / işletmeye hazır otel fırsatı.

Bu portföyümüz İzmir'in en meşhur bölgesi olan Kordon Boyuna cephedir. Hayatın hiç durmadığı, kısa tatillerin, iş görüşmelerin yapıldığı İzmir en gözde bölgesinde bulunmaktadır.

Otelimiz İzmir’in merkezinde olup elit ve seçkin bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Otelimiz 2017 başında mülk sahibi ve kiracı anlaşamadığı için faaliyetine ara vermiştir.Butik bir şehir oteli özelliği taşıyan otelimiz *** yıldız olarak işletilmiştir. Otelimiz Mövenpickİzmir otelin yan parselinde olup bir bina yanında aynı büyüklükte MY hotel yer almaktadır.Mövenpick otel gecelik konaklama ücreti tek kişi 450 TL olup, My hotelde gecelik konaklama ücreti tek kişi 200 TL’dir.İzmir bölgesi otel doluluk oranı Yıllık % 85 oranındadır.
Bölgede;barlar,şık restoranların bulunduğu,Kordonboyunca sahil kenarında yer almaktadır.Ziyaretçiler ayrıca Ege Denizi’nin nefes kesici manzarası karşısında yer alan butiklerin bulunduğu yaya gezi alanından da faydalanabileceği lokasyondadır.
İlan Detaylarını incelemek için lütfen tıklayınız!

Profesyonel Danışmanlarımızla Hizmetinizdeyiz!

Ekibimiz

Mahmut Dinar

Mahmut Dinar

+905068754969

Dil :

Şükrü Sarıaslan

Şükrü Sarıarslan

+905050807306

Dil :

İnci Ernur

İnci Ernur

+903124732666

Dil :

Emel Önder

Emel Önder

+903124732666

Dil :